United Hearts 2020 Galasında Chamlija Şarapları

1993 yılında Liz Mohn tarafında kurulan German Stroke Foundation (Alman İnme Vakfı) yararına düzenlenen özel gecenin sponsorları arasında Türkiye’de Chamlıja Şarapları da yer aldı. Avrupa’nın en büyük online Türk Şarapları satış sitesi Weinatolien’in katkısı sağladığı gece 25 Şubat 2020 de Berlin Titanic Hotel’de gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi bu yılda organizasyon United Hearts kurucusu Sedef Aygün’ün ev sahipliğinde gerçekleşti. Almanya’nın başkenti Berlin’in iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı organizasyonun ana şarap sponsoru Chamlija Şarapları oldu. Chamlija Albarino Nairnce 2018 ve Chamlija Papaskarası 2018 servis edildiği yemekte ayrıca Türkiye’den Kavaklıdere Ege Blend 2016’da misafirlerin beğenisine sunuldu. Bu yıl ki sponsorları arasında; Jaugar, Ojesh, Champagne Ruinart, Juvia, Titanic Hotel yer aldı.

Ünlü sanatçı Jemie Cullum’unda özel bir konser verdiği gecenin sunuculuğunu Almanya’nın tanınan televizyon programları sunucusu Nazan Eckes yaptı. Babylon Berlin’in büyük orkestrası Moka Efti’nin renk kattığı gece, Litvanyalı ünlü sanatçı Severija sahne almasıyla tamamlandı.

Yorum