Bozcaada Şarap Söyleşileri

keyifnotlari, haşim yunatçı, çamlıbağ şarapları, şarap söyleşileri, şarap, şarap tadımı, şarap yazarı, şarap tadı, ucuz şarap, tadım notları, keyif, keyif notları, şarap kursu

Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) tarafından düzenlenen, Boztid Bozcaada Şarap Söyleşileri, 21-23 Temmuz 2020 tarihleri arasında Kasaba Bozcaada’da yapıldı. Bozcaadalı şarap üreticileri Haşim Yunatçı Çamlıbağ Şarapları, Oliver Gareis Amadeus Şarapları ve Mehmet Talay Talay Şarapları’nın konuk olarak katıldığı söyleşilerin sunumu Keyif Notları kurucusu Ahmet Gök tarafından yapıldı. Bozcaada Tv’den canlı yayınlanan etkinliğin tekrarı Bozcaada Tv ve Keyif Notları hesaplarından izlenebilir.

Bozcaada Şarap Üreticileri: Haşim Yunatçı, Oliver Gareis ve Mehmet Talay

Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) başkanı Erkan Yavuz, yaptığı açıklamada: Bozcaada Turizmin daha çok gelişmesi, yapılan çalışmalara 12 ay canlı bir Bozcaada yaratmak istediklerini ve tüm zenginlerini ortaya çıkarmak için şarap ve bağcılık başta olmak üzere Bozcaada’yı sürekli gündeme getirmek istediklerini söyledi.

Yorum