Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali

Süleymanpaşa Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenleyeceği Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali’nin programı belli oldu.
4-5-6 Eylül tarihleri arasında Süleymanpaşa ilçesi sahil dolgu sahada gerçekleşecek olan Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivalinde bu yıl çeşitli etkinlikler gerçekleşecek. 3 gün sürecek olan festivalde bu yıl farklı olarak Yaratıcı Ekoloji Atölyeleri olacak. Toplam 11 atölye 3 gün boyunca 11:00 – 18:00 saatleri arasında Süleymanpaşalı vatandaşların hizmetinde olacak.

Suzan Kardeş ile Balkan Rüzgari Esecek
Süleymanpaşa Belediyesinin bu yıl ilkini düzenleyeceği Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivalinde açılış konserini Suzan Kardeş gerçekleştirecek. 4 Eylül Cuma günü başlayacak olan festival saat 11.00 itibari ile açılışını yapacak. Sahil festival alanında gerçekleşecek olan Yaratıcı Ekoloji Atölyeleri, Ekolojik Ürün Pazarı, Dj Performanslar ve eğlenceli yarışmalar ile gün boyu sürecek. İlk günün akşamında ise sahil festival alanında kurulan konser alanında Suzan Kardeş Süleymanpaşalı vatandaşlar ile buluşacak.

Klasik Otomobil ve Trockya Blues Konseri

Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali’nin ikinci gününde ise Klasik Otomobil Kulübü Trakya Bağ Rotası Startı ve Geleneksel Bağ Bozumu Şenliği açılışı Barel Bağcılıkta gerçekleştirilecek. Açılış programının ardından Klasik Otomobil Sergisi ve Kırklareli’de kurulan Trockya Blues Balkan Müziği gurubu Süleymanpaşalı vatandaşlara unutulmaz anlar yaşatacak.

Tekirdağ’ın Üzümü
  Şarkısı ile Eşref Vakti’de Festivalde
Süleymanpaşa Belediyesinin organize etmiş olduğu Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivalinin son gününde ise sahil festival alanındaki Yaratıcı Ekolojik Atölyelerde ki etkinlikler ve eğlenceli yarışmalar sürerken akşam sahneye Tekirdağ’ın Üzümü şarkısı ile tanınan Eşref Vakti ardından ise Doğal Denge ve Uyum Orkestrası ve Kolektif İstanbul Süleymanpaşalı vatandaşlara sanat dolu anlar yaşatacaklar

Yorum